18.04.2019 - Tekkeköy Gündem

İlim Yayma Cemiyetinden Ağırlar’a Hayırlı Olsun

  • 11 Mart 2018
  • 0 YORUM
  • 194 KEZ OKUNDU
İlim Yayma Cemiyetinden Ağırlar’a Hayırlı Olsun

İlim Yayma Cemiyeti Tekkeköy Şubesi Yönetim Kurulu AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı olarak seçilen Hayri AĞIRLAR â hayırlı olsun ziyaretine bulundu.

Ziyarette cemiyet Başkanı Ahmet Deberoğlu, Başkan Yardımcısı İdris Odabaş, Yönetim kurulu üyesi Ali Muti ve diğer üyeler katıldı. Ziyarette Tekkeköy Belediye Başkanı Sayın Hasan Togar’da katıldı.

Gerçekleştirilen ziyarette Tekkeköy İlim Yayma Cemiyeti’nin yapmış olduğu eğitim ve gençlik adına yapilan faaliyetler hakkında bilgi verildi. Başkana ve yönetim kuruluna başarı dilekleriyle ziyaret tamamlandı.

AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar da nazik ziyaretlerinden dolayı İlim Yayma Cemiyeti Yönetimine tesekkur ederek Tekkeköy gençliğine ve milletimize faydalı her güzel faaliyetin yanında olduklarını ifade etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
İlim Yayma Cemiyetinden Ağırlar’a Hayırlı Olsun başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

İlim Yayma Cemiyetinden Ağırlar’a Hayırlı Olsun ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ