25.05.2019 - Tekkeköy Gündem

“İnsan Bir Şeyi İsterse Mutlaka Elde Eder, Sadece İmkansızlar Zaman Alır”

  • 31 Mart 2017
  • 0 YORUM
  • 285 KEZ OKUNDU
“İnsan Bir Şeyi İsterse Mutlaka Elde Eder, Sadece İmkansızlar Zaman Alır”

Yıldız Kız Basketbol müsabakalarında ilk sekiz takım arasına girerek Kütahya ilinde düzenlenecek olan Türkiye Yıldız Kız Basketbol final müsabakalarına katılacak olan Canik Fatih Temiz Ortaokulu sporcuları ve öğretmenleri Vali İbrahim Şahin’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette Canik Fatih Temiz Ortaokulu Müdürü Sinan Oğulluk yaptığı konuşmasında, “Sayın Valim okulumuz Yıldız Kız Basketbol Takımı Karadeniz Bölge müsabakalarında birinci olup, ilk sekiz takım arasına girerek Kütahya ilinde 04-08 Nisan.2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan final müsabakalarına katılmaya hak kazanmıştır. Biz elimizden geldiği kadar sporcularımıza destek olmaya çalışıyoruz. Geçen yıl takımımız Türkiye müsabakalarında dördüncü oldu. İnşallah bu sene birincilikle ilimize döneceğiz. Bizleri kabul ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Samsun Valisi İbrahim Şahin, yaptığı konuşmasında, “Bütün konuşmalarımda insanlara bireysel bir sporla uğraşmaları gerektiğini söylüyorum. Sizlerde takım halinde bir sporla uğraşıyorsunuz. Hayatınızın dizayn edilmesi konusunda çok iyi bir iş yapıyorsunuz. Dereceye girerseniz doğrudan üniversiteye gideceksiniz. Sizlerin böyle bir sporla uğraşmanız dolayısıyla derslerinizin de çok iyi olduğuna inanıyorum. Sporla uğraşan insanlar, gençler kesinlikle başarılı olurlar. Çünkü spor yapan insanların beynine oksijen daha fazla gitmektedir. Bu da sizin gözlerinizin ışıl ışıl ve cin gibi olmanızı sağlıyor. Daha dinamik ve canlı oluyorsunuz.

Benim bir hayat tarzım var. ‘İnsan bir şeyi isterse mutlaka elde eder, sadece imkansızlar zaman alır.’ Geçen sene kazanamadığınız şampiyonluğu inşallah bu sene kazanırsınız. Sizleri bir daha ki hafta makamımda kupanızla birlikte birinci olarak görmek istiyorum. Ne yapıp edip bunu yapacaksınız, başaracaksınız. Bunu yapmaya inanacaksınız. Başarınızı sınırlamayın. Kendinize ve gücünüze inanın. Gençlik ve Spor Bakanımızın Samsunlu olması bizim için çok ciddi bir avantaj. İnşallah siz ilimize birincilikle gelirseniz sizleri Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç ile de görüştüreceğim. Basket atarken, mücadele ederken bizi düşünün ve kendinize inanın. Sizlere destek veren hocalarınızı ve ailelerinizi kutluyorum. Başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Ziyarette ayrıca, Canik İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Uzunlar’da hazır bulundu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
“İnsan Bir Şeyi İsterse Mutlaka Elde Eder, Sadece İmkansızlar Zaman Alır” başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

“İnsan Bir Şeyi İsterse Mutlaka Elde Eder, Sadece İmkansızlar Zaman Alır” ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ