19.03.2019 - Tekkeköy Gündem

İşkence Sona Erdi

  • 13 Temmuz 2017
  • 0 YORUM
  • 556 KEZ OKUNDU
İşkence Sona Erdi

Yıllardır çok en büyük sorunların başında gelen ve özellikle sanayi çıkış saatlerinde bir saate varabilen gecikmelere neden olan trafik problemlerinin çözümü için hazırlanan farklı seviyeli köprülü kavşaklar açıldı.

İşitme Engelliler Olimpiyatlarının denk gelmesi ile hızlanan çalışmalar yaklaşık yedi aylık sürede tamamlanmış oldu. Samsun-Çarşamba Devlet Yolu Tekkeköy, Örnek Sanayi, Petrol Ofisi ve Havaalanı Farklı Seviyeli Kavşak Köprüleri toplam 220 milyon TL’ye mal oldu.

Çalışmalar sırasında büyük gecikmelerin yaşandığı yolda Tekkeköy sapağından itibaren trafik lambası beklemek zorunda kalmadan 6-7 dakika içerisinde Belediye evlerine ulaşmak mümkün hale geldi.

Tekkeköy sapağında gerçekleştirilen açılışı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sayın Ahmet Arslan, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç ve Samsun protokolü gerçekleştirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
İşkence Sona Erdi başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

İşkence Sona Erdi ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ