24.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Eğitimciler Tekkeköy’de Kır Oyunlarını İnceledi

  • 23 Mart 2017
  • 0 YORUM
  • 835 KEZ OKUNDU
Eğitimciler Tekkeköy’de Kır Oyunlarını İnceledi

 

İtalya ve İspanyadan gelen eğitimciler, Okulda yapılan Geleneksel Kır oyunları Festivaline okul öğrencileri ile birlikte yarışmalar ve oyunlar katıldılar.

Samsun Tekkeköy Gelemen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin ortak olduğu ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen ‘AB Erasmus+ Effective Extracurricular Programming for a Better School Climate’  (Daha iyi okul iklimleri için etkili sınıf dışı programlar) konulu proje kapsamında İtalya ve İspanyadan gelen eğitimciler Samsun Tekkeköy Gelemen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde ülkemizde ders dışı etkinlikler olarak yapılabilecek oyunlardan çelik çomak, Kaca ayak, Halat Çekme, Cuval Giyme gibi geleneksel Kır Oyunları Festivaline katılarak ülkemizin geleneksel kır oyunları hakkında bilgi edindiler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Eğitimciler Tekkeköy’de Kır Oyunlarını İnceledi başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Eğitimciler Tekkeköy’de Kır Oyunlarını İnceledi ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ