22.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Kavak Belediyesi Gazetecilerle Bir Araya Geldi

  • 19 Nisan 2016
  • 0 YORUM
  • 253 KEZ OKUNDU
Kavak Belediyesi Gazetecilerle Bir Araya Geldi

Kavak Belediye Başkanı Kazancı Taşhan’da düzenlenen kahvaltı organizasyonunda gazetecilerle ve basın temsilcileriyle bir araya geldi.

Kavak’ın kazancı mahallesinde Kazancı Taşhan olarak adlandırılan tesiste gerçekleştirilen etkinlikte konuşma yapan Kavak Belediye Başkanı Sarıcaoğlu “seçimden bu yana geçen 2 yıllık sürede ilçemize 30 proje kazandırdık” dedi.

Başkan Sarıcaoğlu, “Belediye Başkanı olduktan sonra 5 yıl içerisinde 10 projeyi hayata geçireceğimizi söylemiştik. Hatta Çakallı Taşhan’da yine siz değerli basın mensupları ile toplanıp bu projelerimizi söylemiştik. Bize ’Bu listeleri alırız, sizlere sorarız’ demişlerdi. Bize o zaman ’Bu kadar proje olur mu? Başkan göreve yeni geldi heyecanlı’ demişlerdi.Fakat gördük ki ilçemizin durumu 10 proje ile düzelecek gibi değil çünkü birçok eksiğimiz bulunmakta. Bizde kolları sıvayıp bu 10 projeyi 30 projeye çıkardık ve bu projelerimizi hayata geçirdik. Çok yakında toplu açılışlarla yine birlikte olacağız” ifadelerini kullandı

Büyükşehir sınırlarının genişlemesinin ardından Büyükşehir Belediyesinden müthiş derecede destek aldıklarını vurgulayan Başkan Sarıcaoğlu konuşmasına şu şekilde devam etti; “Büyükşehir yasası ile birlikte Belediye gelirlerimizin yüzde 40’ı düştü ayrıca Kavak Belediyesini devralırken borç ile aldık bu sebeplerden dolayı kendi imkanlarımız ile çok fazla bir yatırım yapma imkanımız yok.Peki bu kadar imkansızlıklara rağmen nasıl bu kadar hizmet yapılıyor ? Aldığımız Destekler sayesinde. Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle. Yusuz Ziya Yılmaz Başkanımızın müthiş desteği var. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmıyorlar. Bu bizim için müthiş bir özgüven ve destek sağlıyor. Diğer destekleri de Bakanlıklardan, OKA’dan, DSİ’den, Karayollarından alıyoruz. Yani Kavak’ın gelişmesiyle alakalı olarak ne kadar argüman varsa biz hepsini kullanıyoruz” dedi.

Kavak Belediyesi tarafından Kazancı Taşhan’da düzenlenen kahvaltıya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sefer Arlı, Basın Yayın Enformasyon İl Müdürü Tahsin Bayar, ilçe belediyesi meclis üyeleri ve çok sayıda gazeteciler, yazarlar, basın kuruluşlarının temsilcileri ve basın mensupları katıldı. Toplantıdan önce Taşhan hakkında işletme sahibi Dr. Halil İbrahim Dinler basın mensuplarına bilgi verdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Kavak Belediyesi Gazetecilerle Bir Araya Geldi başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Kavak Belediyesi Gazetecilerle Bir Araya Geldi ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ