25.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Kavak’a 43 Kamera Kurulacak

  • 15 Ağustos 2017
  • 0 YORUM
  • 178 KEZ OKUNDU
Kavak’a 43 Kamera Kurulacak

Samsun’un Kavak ilçesinin daha güvenli hale gelmesi amacıyla 43 farklı noktaya MOBESE kurulmaya başlandı.

Jandarma ve Emniyet güçleri tarafından suç ve suçluyla mücadele etmeyi kolaylaştırmak amacıyla önemli görülen noktarlar MOBESE sistemi kuruluyor. Kurulan kameraların 10 tanesi 360 derece gösterme özelliğine sahipken ve 33 tanesi de sabit açılarla çekim yapacak. Toplamda 43 adet kamera sistemi kurulacak olan ilçede kurulum çalışmaları kısa süre içerisinde tamamlanacak.

Kavak Artık Daha Güvenli

Kavak’ın artık çok daha güvenli bir ilçe haline geleceğini belirten Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu kameralarla ilgili yaptığı açıklamada “İlçemizde proje bazlı çalışmaların yanı sıra güvenliği de en yüksek seviyede tutabilmek ve emniyet güçlerimizin işlerini kolaylaştırıp hızlandıracak kamera sistemlerinin kurulumu konusunda Belediye olarak gerekli tüm desteği vermeye hazırız. Amacımız daha güzel ve yaşanılabilir bir Kavak. İlçemize 10 adet 360 derece kamera ve 33 adet sabit kamera konulacak bu kameralar Kavak Emniyet Müdürlüğümüz tarafından 24 saat kontrol altına alınacak. Bu sayede Kavak’ta yaşanabilinecek herhangi bir olumsuzluğu önceden tespit edebilme ve yaşanılan bir olumsuzluğunda suçlularını daha kısa sürede bulabilme adına büyük bir adım atılmış olacak” ifadelerinde kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Kavak’a 43 Kamera Kurulacak başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Kavak’a 43 Kamera Kurulacak ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ