25.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Kılıç, Büyüklü Anadolu Lisesini Ziyaret Etti

  • 21 Ekim 2017
  • 0 YORUM
  • 321 KEZ OKUNDU
Kılıç, Büyüklü Anadolu Lisesini Ziyaret Etti

Önceki dönem Gençlik ve Spor Bakanı, Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç’ın katılımıyla 2015 yılında temeli atılan Tekkeköy Büyüklü Anadolu Lisesi eğitim hayatına başladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yapılması için söz verdiği ve Önceki Dönem Gençlik ve Spor Bakanı Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç’ın katılımlarıyla 27 Aralık 2015 tarihinde temeli atılan bu yıl eğitim öğretime başlayan Tekkeköy Büyüklü Anadolu Lisesini, Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Tekkeköy Kaymakamı Günay Öztürk , Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, AK Parti Samsun Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe, AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Yusuf Güngör ve beraberindeki heyet birlikte ziyaret ederek incelemelerde bulundular.

Bakan Kılıç yaptığı açıklamada, “Sayın Cumhurbaşkanımızın sözünü yerine getirmiş olmanın mutluluğu ve gururunu yaşıyoruz. Tekkeköy Büyüklü Anadolu Lisesi seçim döneminde Sayın Cumhurbaşkanımızın bizzat talimatlandırdığı ve sözünü verdiği bir inşaat. Büyüklü Anadolu Lisesi’nin yapılması noktasında Cumhurbaşkanımızın kendisinin iradesi olmuştur. Cumhurbaşkanımızın verdiği sözü yerine getirdik ve Anadolu Lisemizi kısa sürede vücuda getirerek öğrencilerimiz ile buluşturduk. Bugün bu okulumuzu ziyaretimiz esnasında sayın Cumhurbaşkanımızın sözünü yerine getirmiş olmanın mutluluğu ve gururunu bir kez daha yaşıyoruz. Okulumuz ilçemize ve şehrimize hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

Büyüklü Anadolu Lisesinin kısa sürede tamamlanarak öğrencileriyle buluştuğunu söyleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Cumhurbaşkanımızın talimatıyla yapılan okulumuz bu yıl eğitim öğretime başladı. Büyüklü mahallemizdeki daha önceki lise binamızın fiziki ortamı ve yapısı öğrencilerimizin ihtiyaçlarına cevap veremiyordu. Şimdi öğrencilerimiz yeni okullarına kavuştular. Okulumuzu buraya kazandıran başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sonrasında okulun ilçemize kazandırılmasından bitimine kadar her aşamasını adım adım takip eden, desteğini esirgemeyen, ülkemizi, şehrimizi ve ilçemizi dev spor tesisleri ile donatan önceki dönem Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç’a şahsım ve ilçem adına teşekkür ederim. Biz de vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz sözlerin bir tanesini daha gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Allah, bizi verdiğimiz sözlerin karşısında mahcup etmesin.” dedi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Kılıç, Büyüklü Anadolu Lisesini Ziyaret Etti başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Kılıç, Büyüklü Anadolu Lisesini Ziyaret Etti ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ