21.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Künye

İMTİYAZ SAHİBİ
Muhammet Selman AYAS
(msayas@tekkekoygundem.com)
GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Muhammet Enes Adanur
meadanur@tekkekoygundem.com
EDİTÖRLER
Cihan ÇOKOKUMUŞ – ccokokumus@tekkekoygundem.com
Burak GÜVEN – bguven@tekkekoygundem.com
HUKUK DANIŞMANI
Av. Fatih KARATAŞ
fkaratas@tekkekoygundem.com
REKLAM REZERVASYON
(reklam@tekkekoygundem.com)
YAZILIM
Safir Tema
DOMAIN SERVİSİ
Güzel Hosting
HOSTING SERVİSİ
Güzel Hosting
ADRES
Tekkeköy/SAMSUN
TELEFON
0537 501 63 55

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(iletisim@tekkekoygundem.com)Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. TekkekoyGundem.com yazıların sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası 
© Copyrigth 2016 TekkekoyGundem.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. TekkekoyGundem.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar TekkekoyGundem.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Siteniz.com. However, sometimes the siteniz.com uses third parties to process your information. siteniz .com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the siteniz .com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Siteniz.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the siteniz .com and its services. When you use Siteniz.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Siteniz.com cookies section of our full Privacy Policy.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN
Firmamıza ait olan www.tekkekoygundem.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri iletisim@tekkekoygundem.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Künye başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Künye ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.