27.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Lojistik Köy İnşaatı Devam Ediyor

  • 01 Nisan 2016
  • 0 YORUM
  • 456 KEZ OKUNDU
Lojistik Köy İnşaatı Devam Ediyor

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu Tekkeköy Aşağıçinik’de yapımı devam etmekte olan Lojistik Köy ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Mart ayı olağan meclis toplantısı, Meclis Başkanı Muharrem Durmuşoğlu başkanlığında, Davut Altan Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantıda, Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Mart ayı içerisinde yapılan oda faaliyetleri ve yapımı devam eden Lojistik Köy Projesi ile ilgili meclis üyelerine bilgi verdi.

Lojistik Köy Projesi ile ilgili de açıklamalarda bulunan Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, “43 milyon Avro AB destekli ve Türkiye’nin en büyük makro projesi olan Lojistik Köy Projesi devam ediyor. Müteahhite yer teslimi yapıldı ama orada bir iki pürüz var. Buna rağmen inşaat devam ediyor. İnşallah bizim önderliğimizde Lojistik Köy’ü ülkemize kazandıracağız” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Lojistik Köy İnşaatı Devam Ediyor başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Lojistik Köy İnşaatı Devam Ediyor ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ