21.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Merhabalar

Emre Uzun

Yazarın şu ana kadar yazılmış 6 makalesi bulunuyor.
  • 11 Nisan 2016
  • 0 YORUM
  • 386 KEZ OKUNDU

Sevgili dostlar yazın hayatına merhabalar diyorum. Bendeniz bilgi ve deneyimlerimi, adı yeni ama mazisi eskilere dayanan Tekkeköy Gündem de paylaşacağım. Daha önce Tekkeköy Haber olarak yayınlanan sitemiz şimdi Tekkeköy Gündem ile yayın hayatına kaldığı yerden devam etmektedir.

Tekkeköy Gündem’de çevre, tarım ve hayvancılık konularında ağırlıklı olarak dilim döndüğünce bilgi ve deneyimlerimi siz değerli dostlarla paylaşmaya çalışacağım. Bilindiği üzere Dünya da olduğu gibi Türkiye’de de tarım ve hayvancılık gelişmiş ve gelişmekte olan bir husustur. Elbette, kuraklık,
kimyasal kirlenme, çevre ekosistemindeki bozulmalar, ozon tabakasının delinmesinden doğan sıcaklık yükselmesi gibi çevre olaylarının da tarım ve hayvancılığın üzerine etkileri yadsınamaz bir gerçektir. Tabi bu çevre olaylarının kontrol altına alınabileni ve alınamayanı vardır.

Genel olarak çevreyi kontrol altına alabildiğimiz ölçüde tarımda ve hayvancılıkta başarıyı yukarı doğru taşıyacaktır. Başarı merdivenlerden yukarı asla elleri cebinde çıkılmamıştır. Tarım ve hayvancılıkta başarıyı emek ve bilgiyi sentezleyerek yakalamak mümkündür. Bol bereketli kazançlar diliyorum.

Sağlıcakla kalın dostlar. Sloganımız neydi; temiz hava, temiz toprak, temiz çevre ve tertemiz bir gelecek için ORGANİK TARIM!

Emre UZUN
Organik Tarım Teknikeri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Merhabalar başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Merhabalar ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.