22.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Milletin Evladını Milletin Silahı İle Vurmak

Ömer Naci Yılmaz

Yazarın şu ana kadar yazılmış 71 makalesi bulunuyor.
  • 21 Temmuz 2016
  • 0 YORUM
  • 276 KEZ OKUNDU

Milletin meclisi bombalanmış, milletin kurumları bombalanmış, milletin aziz evlatları katledilmiş, kadın, çoluk, çocuk demeden masum insanlarının üzerine tank sürülmüşken birileri hala tiyatro diyebiliyorsa bireysel olarak Rabbim bu tiyatroyu size de nasip etsin desem beddua olur. Ama beddua etmek gibi bir niyetim yok. Niye hala anlamıyorsunuz, buna şaşıyorum. İnsanlar tank paletleri altında ezilirken, yol kesen itlerin yüzünden kadınlarımız araçların içinde doğum yapmak zorunda kalırken, insanların taranmasını, öldürülmesini televizyonlardan izlerken kendinizi tiyatroda mı zannettiniz? Katledilenlerin kimliğine göre mi tiyatro diyorsunuz? Yaşananlara Atatürkçülerin katledilmesi, laiklerin katledilmesi, liberallerin katledilmesi, Müslümanların katledilmesi, milliyetçilerin katledilmesi, solcuların katledilmesi, sağcıların katledilmesi şeklinde mi bakıyorsunuz? Tüm bu unsurlar bu toprağın insanıdır, vatana ihanet etmeyen herkes bu topraklarda özgürce yaşama hakkına sahiptir. Kimsenin kimliği kimseyi ilgilendirmez. Onların da dedeleri Çanakkale’de ve diğer yerlerde sırt sırta yatıyor. Bunlar bizim insanımız ve bunlar insan insan insan. Varsa sevinen ve oh oldu diyenler ise hayvan hayvan hayvan. Darbeye karşı çıkmak için şu-bu, şucu-bucu olmaya gerek var mı? İnsan olmak yetmiyor mu?

Bu darbe girişiminden dersler çıkarma vakti geldi. Yıllarca birlikte ve iç içe yaşadığımız bu insanlarla birbirimize düşmek, birbirimizle kavga etmek için oyun içinde oyunlar oynandı; ne yazık ki bu oyuna gelenlerimiz oldu. Ya Atatürkçüler bize, biz onlara, ya laikler bize ya biz onlara, ya solcular bize, biz onlara, ya aleviler bize, ya biz onlara… Velhasıl bu aziz milletin çocukları birbirine düşürülmek istendi, birliği, dirliği bozuldu, düşmanlarımız sevinçten ellerini ovuşturmaya başladı. Her kim bu unsurları birbirine düşürmek istiyorsa, bunu aklından bile geçiriyorsa Allah onun dirliğini ve birliğini bozsun, her türlü belasını versin. Hiç kimse bizim gibi düşünmek zorunda değildir, biz de başkaları gibi düşünmek zorunda değiliz. Herkesin bilmek ve ona göre davranmak zorunda olduğu bir hakikat vardır. O da bize başka Türkiye yoktur. Bu unsurları birbirine düşürmek isteyenler bu aziz milletin düşmanıdırlar. Bunların kimliğinin hiçbir önemi yoktur. Düşman düşmandır.

Ne yazık ki geldiğimiz noktada bu millete kırım uygulamak isteyenler, darbe yapmaya kalkışanlar dinci iblislerdir. Din pazarladılar, din sattılar, dinden geçindiler, dinden soydular, soğana çevirdiler. Dini her türlü hain emellerine alet ettiler ve sonunda P.İ.Ç olup çıktılar. Bu mübarek topraklar çok sıkıntılar çekti, çok hainler gördü; fakat bunlar gibi bir P.İ.Ç görmedi. Adını allayıp pullayıp, süsleyip püsleyip “hizmet hareketi” koymuş olmaları gele gele onları devletimize ve milletimize düşman büyük bir P.İ.Ç (Paralel İhanet Çetesi) haline getirdi.

Lanet edicilerin tüm laneti, Allah’ın masum kullarını katleden katillerin üzerine olsun. Bu milletin aziz evlatlarının üzerine havadan bomba ve kurşun yağdıranların ve onların arkalarında duran işbirlikçi hainlerin üzerine olsun.

Bu hainleri sevmediğimiz için, sevgi beslemediğimiz için Allah’a şükürler olsun. Bu piçleri bize sevdirmeyen Allah’a hamdolsun. Merhum Akif’imizle bitirelim:

TÜKÜRÜN!
Tükürün, milleti alçakça vuran darbelere!
Tükürün, onlara alkış dağıtan kahpelere!
Tükürün, Ehl-i Salibin o hayâsız yüzüne!
Tükürün, onların asla güvenilmez sözüne!
Medeniyet denilen maskara mahlûku görün:Tükürün, maskeli vicdanına asrın, tükürün!!!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Milletin Evladını Milletin Silahı İle Vurmak başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Milletin Evladını Milletin Silahı İle Vurmak ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.