20.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Milli Eğitim Müdürü Esen, Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti

  • 28 Mart 2016
  • 0 YORUM
  • 270 KEZ OKUNDU
Milli Eğitim Müdürü Esen, Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine 25 Mart’ta başlayan Coşkun Esen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi olarak eğitim ve öğretime her zaman destek verdiklerini vurgulayarak, “Çocuklarımızın eğitimi için Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortak birçok projeyi hayata geçirdik. Sizlerin de geçmiş tecrübelerinizle Samsun eğitimine önemli katkılar sunacağınıza inanıyorum. Büyükşehir Belediyesi olarak yeni projelerde de sizinle çalışmaktan memnuniyet duyacağım. Ziyaretiniz için teşekkür ederim. Yeni görevinizde başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başlayan Coşkun Esen, Milli Eğitim Bakanlığı Müşavirliği görevine atanan Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin’den görevi devralmıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Milli Eğitim Müdürü Esen, Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Milli Eğitim Müdürü Esen, Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ