21.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Minik Ziyaretçiler Tekkeköy Belediyesini Ziyaret Etti

  • 20 Aralık 2017
  • 0 YORUM
  • 425 KEZ OKUNDU
Minik Ziyaretçiler Tekkeköy Belediyesini Ziyaret Etti

Başkan Togar, Tekkeköy Belediyesi başkanlık makamında minik misafirlerini ağırladı.

Tekkeköy Anaokulu tarafından yürütülen ‘5N 1K’ Projesi kapsamında 5 -6 yaş arası öğrencilerden oluşan bir gurup öğrenci Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ı ziyaret ederek, proje kapsamında hazırladıkları ve merak ettikleri soruları Başkan Togar’a bir bir yönelterek cevaplarını birinci ağızdan aldılar.

‘Yarınlarımıza Daha İyi Bir Gelecek Bırakabilmek İçin Emek Harcıyoruz’

Tekkeköy’de yürütülen tüm çalışmaların kaynağında ilçe halkının yanında yarınların sahibi yeni nesillerin olduğuna dikkat çeken Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “İlçemizi geleceğimizin asıl sahibi evlatlarımıza en iyi şekilde emanet edebilmek adına çağın gereksinimlerine göre çalışmalar, hizmetler ve projeler yürütüyoruz. Her adımımızda yediden yetmişe kadın erkek tüm halkımıza hitap eden kucaklayan hizmetler ard arda hayata geçiriyoruz. Özellikle dünyamıza, evimize ve çevremize renk katan evlatlarımıza daha yaşanabilir, hayallerini süsleyen yerler, parklar, bahçeler, oyun alanları kazdırarak düşlerindeki Tekkeköy ile buluşturuyoruz. Ayrıca öğrencilerimizin eğitim gördükleri okulların bakım, onarım, tadilat, yeni okul yapımı, arsa tahsisi, etrafının düzenlenmesi ve peyzaj gibi çalışmaların yanında öğrencilerimize kırtasiye ve eğitim desteği sağlayarak yarınlarımıza evlatlarımıza eğitim anlamında görevimizi yerine getiriyoruz. Yine öğrencilerimizin proje, ödev ve dersleri ile ilgili çalışmalarında yardımcı olarak kapılarımızı sununa kadar açık tutuyoruz. Bu kapsamsa Bugünün küçüğü yarının büyüğü, istikbalimiz Tekkeköy Anaokulu öğrencilerimizi yürütmüş oldukları 5N 1K Projesi kapsamında Belediyemizde misafir ettik. Başkanlık makamımızda ağırladığımız evlatlarımızın merak ettikleri soruları tek tek cevaplandırarak yürütmüş oldukları projeye elimizden geldiğince destek olmaya çalıştık. Gözlerindeki ışıltı ile çevrelerine pozitif enerji katan dünyamızı renklendiren evlatlarımıza eğitim öğretim hayatlarında başarılar dilerim.” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Minik Ziyaretçiler Tekkeköy Belediyesini Ziyaret Etti başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Minik Ziyaretçiler Tekkeköy Belediyesini Ziyaret Etti ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ