26.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Muharebe Hizmet Destek Eğitim Komutanı Vali Şahin’i Ziyaret Etti

  • 03 Kasım 2016
  • 0 YORUM
  • 510 KEZ OKUNDU
Muharebe Hizmet Destek Eğitim Komutanı Vali Şahin’i Ziyaret Etti

Eğitim ve Doktrin (EDOK) Muharebe Hizmet Destek Eğitim Komutanı Korgeneral Metin Gürak, Samsun Valisi İbrahim Şahin’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette Eğitim ve Doktrin (EDOK) Muharebe Hizmet Destek Eğitim Komutanı Korgeneral Metin Gürak, Vali İbrahim Şahin ile bir süre sohbet etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade eden Vali İbrahim Şahin, Eğitim ve Doktrin (EDOK) Muharebe Hizmet Destek Eğitim Komutanı Korgeneral Metin Gürak’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyaretin anısına Eğitim ve Doktrin (EDOK) Muharebe Hizmet Destek Eğitim Komutanı Korgeneral Metin Gürak, Vali İbrahim Şahin’e şilt takdim etti. Vali İbrahim Şahin ise Eğitim ve Doktrin (EDOK) Muharebe Hizmet Destek Eğitim Komutanı Korgeneral Metin Gürak’a lale işlemeli el emeği bir tablo hediye etti.

Ziyarette ayrıca, Sahra Sıhhıye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanı P. Alb. Sedat Bulut ve İl Jandarma Alay Komutanı J. Kd. Alb. Ünsal Ağaoğlu’da hazır bulundu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Muharebe Hizmet Destek Eğitim Komutanı Vali Şahin’i Ziyaret Etti başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Muharebe Hizmet Destek Eğitim Komutanı Vali Şahin’i Ziyaret Etti ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ