24.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Muhtarlara Arazi Bölünmesin Bilgilendirmesi Yapıldı

  • 22 Mart 2016
  • 0 YORUM
  • 406 KEZ OKUNDU
Muhtarlara Arazi Bölünmesin Bilgilendirmesi Yapıldı

Samsun Tarım Müdürlüğü tarım arazilerinin miras yoluyla bölünmesinin engellemesi ve 5403 sayılı kanun uygulamaları hakkında bilgilendirme amacıyla Tekkeköy muhtarlarıyla bilgilendirme toplantısı yaptı.

Samsun Tarım Müdürlüğü’ne bağlı Arazi Edindirme Şubusi tarafından düzenlenen eğitim ve yayım faaliyetleri kapsamında Pazartesi günü Arazi Edindirme Şube Müdürü Fuat COŞKUN tarafından Tekkeköy İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Bekir ÖZTÜRK ve görevli teknik personellerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Tekkeköy Kaymakamlığı topalntı salonunda gerçekleşen bilgilendirme toplantısına Tekkeköy İlçesinde muhtarlık yapanlara Tarım Arazilerinin Miras Yoluyla Bölünmesinin Engellenmesi ve 5403 Sayılı Kanun uygulamaları anlatıldı. 5403 Sayılı Kanuna göre yapacakları devir-satış ve miras işlemleri hakkında bilgiler verildi.

Toplantıya katılan Muhtarlardan gelen sorular değerlendirilerek yapılması gerekenler anlatıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Muhtarlara Arazi Bölünmesin Bilgilendirmesi Yapıldı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Muhtarlara Arazi Bölünmesin Bilgilendirmesi Yapıldı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ