18.04.2019 - Tekkeköy Gündem

Olimpiyat Sporcularına Fındık Tanıtıldı

  • 04 Ağustos 2017
  • 0 YORUM
  • 190 KEZ OKUNDU
Olimpiyat Sporcularına Fındık Tanıtıldı

Olimpiyat oyunları için Samsun’a gelen işitme engelli sporcular ve olimpiyat katılımcılarına 3 gün boyunca kurulan standla fındık tanıtıldı. Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nün de desteğiyle 28 Temmuz’da kurulan standlar olimpiyatların son gününe kadar devam etti.

Büyük Beğeni Topladı

Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı’nın önderliğinde gerçekleştirilen organizasyon, Karadeniz bölgeesinin en önemli tarım ürünü olan fındığın insan vücuduna faydalarının, uluslararası işaret dilinde hazırlanmış videolar ve karekodlu broşür sistemi ile sporculara anlatıldı. Sporcuların kaldığı yurtta kurulan stant, gerek sporcuların gerekse de Samsunluların büyük beğenisini kazandı.

Samsun İl Gıde Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada “Müdür Bu yerinde ve anlamlı çalışma için, başta Ayvacık Ziraat Odası Başkanı olmak üzere tüm emeği geçenlere İl Müdürlüğümüz olarak bizler de teşekkürlerimizi bildiriyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Tekkeköy Gündem

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Olimpiyat Sporcularına Fındık Tanıtıldı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Olimpiyat Sporcularına Fındık Tanıtıldı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ