24.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Olimpiyatların Resmi Açılışı Tekkeköy’de

  • 17 Temmuz 2017
  • 0 YORUM
  • 1.004 KEZ OKUNDU
Olimpiyatların Resmi Açılışı Tekkeköy’de

18-30 Temmuz tarihleri arasında Samsun’un ev sahipliğinde düzenlenecek olan Dünyanın en büyük 3. Spor organizasyonu 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunlarının resmi açılışı Tekkeköy ilçesinde yapılacak.

23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunlarının resmi açılışı 18 Temmuz Salı günü saat 18:00’da görkemli bir tören ile Tekkeköy ilçesinde bulunan yeni 19 Mayıs stadyumunda yapılacak.

Olimpiyatların resmi açılış törenine Tekkeköy ev sahipliği yapıyor

Dünyanın en büyük 3. Spor organizasyonu 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunlarının açılış törenine Tekkeköy’ün ev sahipliği yapacağına dikkat çeken Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ‘‘Tüm Samsun gibi Tekkeköy’de tarihi bir ana tanıklık edecek. Dünyanın en büyük 3. Spor organizasyonu şehrimizde yapılıyor. Bu büyük organizasyonun açılışı da ilçemizdeki yeni 19 Mayıs stadyumunda gerçekleştirilecek. Tekkeköy yerli yabancı tüm misafirlere kucak açmalı ve en iyi şekilde ağırlamalı. Türk’ün misafirperverliğini konuklarımıza en iyi şekilde göstermeliyiz. En büyük görev halkımıza düşüyor. Dünyanın ve ülkemizin dört bir yanından gelen sporcularımıza, misafirlerimize sahip çıkmalı, yardımcı olma ve yol göstermeliyiz. Spor tüm dünyanın ortak dilidir. Bu ortak dil vasıtasıyla şehrimizi en iyi şekilde tanıtmalıyız. Buradan ülkesine memleketine memnun dönen kişiler Samsun’umuzu, Samsun halkının misafirperverliğini, konukseverliğini dilden dile anlatmalı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Olimpiyatların Resmi Açılışı Tekkeköy’de başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Olimpiyatların Resmi Açılışı Tekkeköy’de ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ