19.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Ordu’lu Askerin Naaşı Havalimanı’nda Karşılandı

  • 08 Nisan 2016
  • 0 YORUM
  • 339 KEZ OKUNDU
Ordu’lu Askerin Naaşı Havalimanı’nda Karşılandı

Şemdinli 34’üncü Hudut Tugay Komutanlığı’nda vatani görevini yaparken geçirdiği kalp krizi sonucu Yüksekova Devlet Hastanesi’ne kaldırılan ve kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren Piyade Er Bayram BARMAK’ın cenazesi Çarşamba Havalimanı’nda Samsun Valisi İbrahim Şahin ve protokol üyeleri tarafından karşıladı.

Kalp krizi sonucu Yüksekova Devlet Hastanesi’ne kaldırılan ve kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren Piyade Er Bayram BARMAK’ın cenazesi, askeri uçakla Samsun Çarşamba Havalimanı’na getirildi.

Askerler tarafından askeri uçaktan indirilen Piyade Er Bayram BARMAK’ın naaşı Ordu iline gitmek üzere helikoptere konularak Samsun Çarşamba Havalimanından Samsun Valisi İbrahim ŞAHİN ve diğer protokol üyeleri tarafından uğurlandı.

Çarşamba Havalimanında gerçekleştirilen törene Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mehmet Şükrü EKEN, Vali Yardımcısı Recep YÜKSEL, askeri, adli ve mülki erkan, emniyet mensupları, kamu kurum ve kuruluş müdürleri, sivil toplum temsilcileri katıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Ordu’lu Askerin Naaşı Havalimanı’nda Karşılandı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Ordu’lu Askerin Naaşı Havalimanı’nda Karşılandı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ