27.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Oyun Birlikte Hayat Birlikte

  • 30 Mayıs 2016
  • 0 YORUM
  • 286 KEZ OKUNDU
Oyun Birlikte Hayat Birlikte

Varyant Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi eğitim görmekte olan özel sporcular Samsunspor futbolcularından oluşan partner sporcularla karma futbol müsabakasında aynı sahada beraber ter döktüler. Özel Olimpiyatlar Avrupa Futbol Haftası (21-29 Mayıs ) etkinlikleri kapsamında çerçevesinde 15 özel, 15 partner sporcunun katıldı. Etkinliğe Samsunspor yöneticileri ile özel eğitmenler ve gönüllülerle birlikte 50 kişilik bir ekip de katıldı.

Özel Olimpiyatlar Avrupa Futbol Haftası etkinliği için gerçekleştirilen gösteri maçı öncesinde sporculara başarılar dileyen Samsunspor Kulübü Başkan Yardımcısı Rüştü ARAPOĞLU “Samsunspor olarak sosyal sorumluluk projeleri kapsamında sık sık bu tür organizasyonlar düzenliyoruz. Bu sefer ki bizim için de çok ‘özel’ çünkü özel çocuklarımızı ağırlıyoruz. Özel sporcularımızla, futbolcularımızın aynı takımda beraber oynamaları, kaynaşmaları bizi hem gururlandırıyor hem de çok mutlu ediyor” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Oyun Birlikte Hayat Birlikte başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Oyun Birlikte Hayat Birlikte ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ