25.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Pedo İnternetten Satışa Başladı

  • 07 Ağustos 2016
  • 0 YORUM
  • 608 KEZ OKUNDU
Pedo İnternetten Satışa Başladı

Kısa bir süre önce internetten satış yapacağını duyurduğumuz Pedo internetten satış yapmaya başladı.

Tekkeköy’ün önemli sanayi markalarından Pedo ürünleri internet üzerinden satışa başladı. 2010 yılından itibaren KARDAĞ A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren marka yerli bebek bezi üreticileri arasında önemli başarılar elde edip önemli ödüller almıştır. Hali hazırda Tekkeköy Kutlukent Sanayi Bölgesindeki fabrikada üretim yapmakta olan Pedo, Samsun Ordu karayolu üzeri Tekkeköy’de büyük bir depoya sahip.

Sürekli kendini yenileyen ve Kardağ tarafından satın alındıktan sonra son teknoloji kullanarak yeni üretim yapmakta olan marka Pedo ve Pedo Plus isimlerinde iki farklı model ile bebek bezi üretiyor.

Pedo’nun Pedo Plus ürünleri uygun fiyatlarla Samsun e-ticaret mağazası HepSam üzerinden satın alınabilecek. Çok kısa bir süre içerisinde de Tekkeköy Gündem internet sitesi için Pedo Plus ürünlerinde özel indirimler gerçekleştirecek.

Henüz daha Pedo Plus ürünlerini denemediyseniz, site üzerinden yapacağınız taleplerle (son dönemlerde yaptığı çalışmalar ile kalite standartları yükselen) Pedo Plus ürünleri için numune isteyebilir ve ürünleri satın alabilirsiniz.

Tekkeköy Gündem

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Pedo İnternetten Satışa Başladı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Pedo İnternetten Satışa Başladı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ