20.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Piknik Organizasyonunun Tarihi Belli Oldu

  • 26 Mayıs 2016
  • 0 YORUM
  • 993 KEZ OKUNDU
Piknik Organizasyonunun Tarihi Belli Oldu

İstanbul Samsun Tekkeköy Derneği’nin Tekkeköy Mağaralarında düzenleyeceği piknik organizasyonunun tarihi belli oldu.

İstanbul Samsun Tekkeköy Dernek Başkanı Özcan Büyük tarafından yapılan açıklamada bir süredir hazırlıkları devam eden piknik organizasyonunun 7 Temmuz 2016 Perşembe günü (Ramazan Bayramının 3. Günü) gerçekleştirileceği açıklandı. Tekkeköy Belediye’sinin katkılarıyla yoğun katılım olması planan etkinlik tüm Samsun’lu ve Tekkeköy’lülerin katılımına açık olacak.

Dernek faaliyetleri kapsamında İstanbul’da yapılması planlanan etkinlik Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ın da destekleriyle, Tekkeköy Mağaralarında gerçekleşecek. Organizasyon İstanbul Samsun Tekkeköy Dernek faaliyetlerinin daha iyi tanıtılması ve Tekkeköy’de dernekçilik faaliyetlerinin yaygınlaşmasında etkili olacak.

Çok farklı oyunların ve etkinliklerin gerçekleştirileceği organizasyonda yerel sanatçılardan Hüseyin Şimşek, Rahmi Aydın, Kerem Cüre ve Şeyda Karadeniz’de katılacak. Tekkeköy Davul Zurna ekibi Nurettin, Kamil ve Bayram üçlüsü organizasyon boyunca vatandaşlara eşlik edecek.

Tekkeköy Gündem

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Piknik Organizasyonunun Tarihi Belli Oldu başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Piknik Organizasyonunun Tarihi Belli Oldu ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ