19.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Polis Teşkilatı 171 Yaşında

  • 07 Nisan 2016
  • 0 YORUM
  • 499 KEZ OKUNDU
Polis Teşkilatı 171 Yaşında

Polis Teşkilatının Kuruluşunun 171.Yıldönümü etkinliklerinde, İl Emniyet Müdürü Vedat YAVUZ ve teşkilat mensupları, Samsun Valisi İbrahim ŞAHİN’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette Samsun İl Emniyet Müdürlüğü ve 19 Mayıs Polis Meslek Yüksekokulu adına polis okulu öğrencileri tarafından Vali İbrahim ŞAHİN’e çiçek takdim edildi.

Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat YAVUZ ziyarette yaptığı konuşmasında “Emniyet teşkilatımızın 171. Yıldönümü münasebetiyle Sayın Valimizi ziyarete geldik. Sayın Valim, bizleri kabul ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı

Vali İbrahim ŞAHİN yaptığı konuşmasında, “Emniyet Teşkilatımızın 171. Kuruluş yıldönümünü kutluyoruz. Özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu’daki olaylar sebebiyle bu seneki kutlamalarımızı olabildiğince sade ve mütevazi bir şekilde gerçekleştireceğiz. Bu vesileyle beni makamımda ziyaret eden başta İl Emniyet Müdürümüzü, Yardımcılarını, Polis Meslek Yüksek Okulu Öğrencilerimizi ve çalışanlarını yürekten kutluyorum.

Emniyet teşkilatı son on yılda çok ciddi açılımlar yaparak kendisini yeniledi. Emniyet teşkilatı daha sağlıklı ve kaliteli bir şekilde Türk Milletinin hizmetinde olmaya devam etti, devam ediyor ve devam edecektir. Bu vesileyle Polis Teşkilatının 171. Kuruluş Yıldönümünü kutluyorum.” dedi.

Ziyarette ayrıca 19 Mayıs Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Cihan ALAGÖZ, polis teşkilatı mensupları ve 19 Mayıs Polis Meslek Yüksek Okulu öğrencileri hazır bulundu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Polis Teşkilatı 171 Yaşında başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Polis Teşkilatı 171 Yaşında ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ