Tekkeköy Gündem

Protokol 30 Ağustos Resepsiyonunda Buluştu

Samsun’da gerçekleştirilen 30 Ağustos kutlamaları kapsamında resepsiyon düzenlendi. Samsun Valisi Osman Kaymak ve eşi Emine Kaymak’ın davetlileri 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95.Yıldönümü kutlama etkinlikleri için Şehit Ömer Halis Demir Çok Amaçlı toplandı.

Zafer Bayramı’nın 95. Yıldönümü kutlama etkinlikleri kapsamında Samsun Valisi Osman Kaymak ve eşi, protokol üyeleri, askeri, idari ve mülki erkan ile çok sayıda davetlinin katıldığı bir resepsiyon verdi. Misafirleri kapıda karşılayan Vali Osman Kaymak ve eşi tek tek katılımcıların bayramlarını kutladı ve katılımcılarla sohbet etti.

Programda ayrıca, Devlet Klasik Türk Müziği Korosu tarafından müzik dinletisi sunuldu.

Resepsiyona ayrıca; Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Garnizon Komutanı Topçu Albay Recep Ali Üstün ve Eşi, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve Eşi, Adalet Komisyon Başkanı Kemal Alver ve Eşi, Vali Yardımcısı Recep Yüksel ve Eşi, ilçe kaymakamları, İlçe belediye başkanları, resmi kurum ve kuruluş temsilcileri, sivil toplum kuruluş temsilcileri, askeri, idari ve mülki erkan katıldı. Gerçekleştirilen resepsiyona Tekkeköy Kaymakamı Günay Öztürk ve Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’da katıldı.