26.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Raylı Sistemin Üniversiteye Çıkış Tarihi Belli Oldu

  • 10 Haziran 2017
  • 0 YORUM
  • 403 KEZ OKUNDU
Raylı Sistemin Üniversiteye Çıkış Tarihi Belli Oldu

Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısı Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantının ardından konuşan Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, raylı sistem hakkında bilgi verdi.

14-15 ay içerisinde yani 2018’in Eylül, Ekim ayı gibi raylı sistem üniversiteye kadar çıkacak hale geleceğinin müjdesini veren Başkan Yılmaz, “Raylı sistemin üniversiteye kadar çıkmasını sağlayacak yaklaşık 7 kilometrelik ilave, üniversite altından üniversitenin yurtlarına kadar çıkacak raylı sistemin ihalesini yaptık. 100 milyon TL’lik bir ihale bu. Bu ihaleyi alan müteahhit önümüzdeki birkaç gün içerisinde işe başlayacak. Muhtemelen 14-15 ay içerisinde yani 2018’in Eylül, Ekim ayı gibi raylı sistem üniversiteye kadar çıkacak hale gelecek” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Raylı Sistemin Üniversiteye Çıkış Tarihi Belli Oldu başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Raylı Sistemin Üniversiteye Çıkış Tarihi Belli Oldu ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ