22.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Şahin “Bu Şehire Hizmet Etmekten Gurur Duyuyorum”

  • 23 Temmuz 2016
  • 0 YORUM
  • 1.118 KEZ OKUNDU
Şahin “Bu Şehire Hizmet Etmekten Gurur Duyuyorum”

Samsun Valisi İbrahim Şahin demokrasi nöbetinin 7. gününde Cumhuriyet meydanında vatandaşlara seslendi.

15 Temmuz Gecesi Samsun Garnizon komutanına 7 kez ulaşmaya çalıştığını belirten Samsun Valisi “Değerli Samsunlular, darbe girişimi olduğunu öğrendiğimizde Dışişleri Bakanımız Mevlüt ÇAVUŞOĞLU ve Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay KILIÇ, Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız konutumda benim misafirimdi. O gece hemen Emniyet Müdürümüzün yanımızda olması gerektiğini düşündüm ve telefonla aradım. Sonra Jandarma Komutan Vekilimizi aradım ve derhal konuta gelmesini istedim. Garnizon Komutanlığı’nda oturan zatı aradım ve arattırdım. En az 7 defa, ama telefonumuza çıkmadı. Çokta uygun olmayan bir şekilde kendisine mesaj attım. Ama maalesef mesajımıza da cevap vermediler. Bir taraftan üzülüyorum, ama şu anda tutuklu cezaevinde. Jandarma İl Komutanımız Giresun’da Jandarma Bölge Komutanlığı’na vekalet ediyordu ve o gece beni arayıp ‘Sayın Valim, bize bazı mesajlar geliyor, biz bu mesajların hiç birine itibar etmeyeceğiz. Biz sivil otoritenin, biz sizin emrinizdeyiz’ dediler. Ben kendisine teşekkür ediyorum.”

Samsun’luları 23 Temmuz Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan “Aynı Bayrak Altında” yürüyüşüne davet eden Samsun Valisi ” Değerli Samsunlular yarın akşam saat 19.00 da, hiçbir parti ayrımı gözetmeksizin hepimiz ‘Aynı Bayrak Altında’ sloganıyla 1919 şehrinde, 1919 metre uzunluğundaki bayrağımızı Cumhuriyet Meydanı’ndan alıp, lise caddesi ve çiftlik caddesi üzerinden tekrar Cumhuriyet Meydanı’na getireceğiz. Bu şehire ve bu şehrin insanına hizmet etmekten gurur duyuyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızın telefonla televizyona bağlanarak halkı meydanlara davet ettiğinden itibaren siz hep buradaydınız. Sizi yürekten kutluyorum. Bu meydanları hiç kimseye bırakmayacağız. Bu güzel bayrağımızı sürekli en tepede dalgalandıracağız. Ben sizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Şahin “Bu Şehire Hizmet Etmekten Gurur Duyuyorum” başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Şahin “Bu Şehire Hizmet Etmekten Gurur Duyuyorum” ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ