24.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Samsun Aynı Bayrak Altında Yürüyecek

  • 22 Temmuz 2016
  • 0 YORUM
  • 581 KEZ OKUNDU
Samsun Aynı Bayrak Altında Yürüyecek

Samsun 1919 metrelik bayrak altında yürüyüş gerçekleştirecek. 23 Temmuz 2016 Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan yürüyüş saat 19.00’da başlayacak.

Gerçekleştirilecek olan yürüyüşle ilgili bilgi veren Samsun Valisi İbrahim ŞAHİN “İlimizde mevcut bütün siyasi parti başkanlarının müracaatı ve Valiliğimiz koordinesinde Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay KILIÇ, Samsun Milletvekillerimiz, Sivil Toplum Kuruluşları, spor camiası ve Samsun Halkının katılımlarıyla 23 Temmuz 2016 Cumartesi günü saat 19.00’da ‘Aynı Bayrak Altında’ adlı yürüyüş gerçekleşecektir.

1919 metre uzunluğundaki bayrak eşliğinde cumhuriyet meydanından başlayacak olan yürüyüş, lise caddesi ve çiftlik caddesi güzergahıyla yine cumhuriyet meydanında sonlanacaktır.

‘Aynı Bayrak Altında’ 1919 metre uzunluğundaki şanlı bayrağımızla gerçekleştireceğimiz bu yürüyüşe, tüm Samsun Halkını davet ediyorum.” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Samsun Aynı Bayrak Altında Yürüyecek başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Samsun Aynı Bayrak Altında Yürüyecek ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ