26.03.2019 - Tekkeköy Gündem

“Samsun Böyle Hizmetleri Hak Ediyor”

  • 02 Ağustos 2017
  • 0 YORUM
  • 355 KEZ OKUNDU
“Samsun Böyle Hizmetleri Hak Ediyor”

Samsun Valisi Osman Kaymak göreve başladığında kendisini ziyaret eden üniversite rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç’e iade-i ziyarette bulundu.

Ziyarette, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç Ondokuz Mayıs Üniversitenin fiziki yapısı, olanakları ve imkânları hakkında Samsun Valisine bilgiler verdi.

Ziyaretin ardından Valimiz Sayın Osman Kaymak, üniversite kampüsünü gezerek kısa bir süre önce hasta kabulüne başlayan Diş Hekimliği Fakültesi Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi hizmet binasını gezerek bilgi aldı.

Samsun Valisi Osman Kaymak “Samsun’lular Böyle Hizmetleri Hak Ediyor”

Osman Kaymak ziyaretin sonunda yaptığı açıklamasında, “Ondokuz Mayıs Üniversitesi Türkiye’nin en büyük üniversitelerinden birisidir. Bu üniversite kampüsü içerisine yapılan Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yeni Hizmet Binası’nı buraya kazandıranlara çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok kaliteli ve güzel bir hastane olmuş. Samsun halkı böyle güzel hizmetleri hak ediyor. Ben bu hastanenin buraya kazandırılmasında emeği geçenlere ve katkısı olanlara bir kez daha çok teşekkür ediyorum. Türkiye ve Samsun için yeni projeler geliştirerek birlik, beraberlik ve dayanışma içinde hep birlikte çalışacağız” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
“Samsun Böyle Hizmetleri Hak Ediyor” başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

“Samsun Böyle Hizmetleri Hak Ediyor” ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ