24.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Samsun Mayıs Ayı Asayiş Raporu

  • 08 Haziran 2016
  • 0 YORUM
  • 313 KEZ OKUNDU
Samsun Mayıs Ayı Asayiş Raporu

Vali İbrahim ŞAHİN yaptığı açıklamasında,‘’Samsun İl Jandarma Komutanlığınca vatandaşların huzur ve güveni için çalışmalar aralıksız sürdürülmektedir. Kamu düzeninin sağlanması, genel sağlık, genel ahlak ve başkalarının hak ve hürriyetlerinin korunması, suç işlenmesinin önlenmesi, taşınması veya bulundurulması yasak olan her türlü silah, patlayıcı, uyuşturucu madde ve kaçak eşyanın tespiti ile halkın güven ve huzurunun sağlanması amacıyla, Mayıs 2016 ayı içerisinde icra edilen faaliyetler kapsamında;
533 Asayiş, 8 KOM, 75 Trafik olayına müdahale edilmiş olup, 106 aranan şahıs yakalanmıştır. Yapılan çalışmalarda; değişik çap ve markalarda 14 adet ruhsatsız tabanca, 18 adet av tüfeği, 6 adet kurusıkı tabanca, 70 adet fişek, 4 adet kesici delici alet, 1 adet hilti, 196 adet sahte içki, 480 gr kubar esrar, 81 kök kenevir bitkisi ele geçirilmiştir.
Samsun İl Jandarma Komutanlığı asayişe yönelik çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Operasyonlarda emeği geçen başta İl Jandarma Komutanımız olmak üzere tüm güvenlik güçlerimize teşekkür ediyorum.’’ dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Samsun Mayıs Ayı Asayiş Raporu başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Samsun Mayıs Ayı Asayiş Raporu ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ