25.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Samsun Milli Eğitim Müdürü Ziyaretlere Tekkeköy’den Başladı

  • 13 Nisan 2016
  • 0 YORUM
  • 323 KEZ OKUNDU
Samsun Milli Eğitim Müdürü Ziyaretlere Tekkeköy’den Başladı

Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen Tekkeköy’de müdürlerle toplantıda bir araya geldi.

Samsun Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen Tekkeköy Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yalçınkaya ile birlikte Tekkeköy Kaymakamı İbrahim Küçük’ü makamında ziyaret etti. Kaymakam İbrahim Küçük kısa bir süre önce Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başlayan Coşkun Esen’e yeni görevinde başarılar diledi.

Samsun Milli Eğitim Müdürü daha sonra Tekkeköy okul müdürleriyle biraraya geldi. Toplantıda Tekkeköy Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yalçınkaya ilçenin eğitim durumu ile ilgili bilgiler verdi. Toplantıda okul müdürleri ile tanışan Coşkun Esen yapılacak çalışmalar ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

Gerçekleştirilen ziyaret Samsun Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen’in yaptığı ilk ziyareti olması ve ziyaretlerine Tekkeköy’den başlaması da da dikkat çekti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Samsun Milli Eğitim Müdürü Ziyaretlere Tekkeköy’den Başladı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Samsun Milli Eğitim Müdürü Ziyaretlere Tekkeköy’den Başladı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ