26.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Samsun Üst Sıralara Sıçrayan İl Olacak

  • 05 Temmuz 2017
  • 0 YORUM
  • 495 KEZ OKUNDU
Samsun Üst Sıralara Sıçrayan İl Olacak

18 – 30 Temmuz tarihleri arasında Samsun’da yapılacak olan 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunlarının son hazırlırlıkları ile ilgili olarak Samsun Valisi Osman Kaymak’ın başkanlığında bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Samsun İlk 5’e Giren İl Olacak

Organizasyonla ilgili açıklamalarda bulunan Samsun Valisi “İnşallah el birliğiyle başarılı bir şekilde bu organizasyonu tamamlayacağız. Samsun Türkiye’de ilk 15’e giren bir il iken, şimdi İstanbul’un, Ankara’nın ve Antalya’nın yapmış olduğu organizasyonları yaparak ilk 5’e giren ve üst sıralara sıçrayan bir il olacak.” dedi.

Parayla yapılamayacak kadar büyük bir tanıtım fırsatı yakalandığına dikkat çeken Osman Kaymak “23. İşitme Engelliler Olimpiyatı sadece 12 gün izleyeceğimiz ve Samsun’un da ev sahipliği yapacağı spor müsabakaları değildir. Olimpiyatlara haritada bile ilimizin yerini bilmeyen binlerce insan gelecek. Bunların her biri bizim için birer gönüllü turizm elçileri olacaklar. Spor müsabakalarını 6 kıtadan onlarca ülkede milyonlarca insan izleyecek. Bu parayla yapılamayacak kadar büyük bir tanıtımdır. Bu nedenle olimpiyat ruhunu ülkemizin ve ilimizin engin misafirperverliği ile bütünleştirerek bu büyük organizasyondan alnımızın akıyla çıkacağımız inancındayım.” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Samsun Üst Sıralara Sıçrayan İl Olacak başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Samsun Üst Sıralara Sıçrayan İl Olacak ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ