19.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Samsun Valisi İbrahim ŞAHİN’den Teşekkür Mesajı

  • 01 Haziran 2016
  • 0 YORUM
  • 319 KEZ OKUNDU
Samsun Valisi İbrahim ŞAHİN’den Teşekkür Mesajı

Samsun Valisi İbrahim ŞAHİN 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarına ilişkin olarak teşekkür mesajında;
“Kurtuluş Mücadelesi’nin İlk Meşalesinin yakıldığı şehir olan Samsun’da, bu sene de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinliklerini büyük bir coşkuyla kutladık.
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı programı kapsamında 15-21 Mayıs 2016 tarihleri arasında; Fener Alayı, Kurtuluşa İlkadım İzcilik Kampı, Dragon Bot Yarışları, Halk Oyunları Festivali, Gençler Plaj Futbolu, Uluslararası 19 Mayıs Yarı Maratonu, Solo Türk ve Türk Yıldızları Gösterileri, Gençlik Bayrak Yürüyüşü, Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Halk Dansları Topluluğu’nun sergilediği ‘1915 Bir Hilal Uğruna’ gösterisi, Sağlıklı Yaşam ve Spor Panayırı, Ulusal Kurtuluş Mücadelesi 97. yıl Anma Yürüyüşü, Temsili Denizden Karaya Bayrak Çıkış Töreni gibi çok sayıda birbirinden heyecanlı ve renkli etkinlikler gerçekleştirildi.
Halkımızın yoğun ilgi gösterdiği ve katılımın çok yüksek olduğu bayram etkinliklerinin organizasyonunda desteğini esirgemeyen ve teşrifleriyle bizleri onurlandıran Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay KILIÇ‘a, yine desteklerini esirgemeyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığına, bayram organizasyonunu planlayan, koordine eden ve başarılı bir şekilde icrasını gerçekleştiren Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yöneticileri ile etkinliklerde görev alan tüm arkadaşlara, güvenlik güçlerimize, katkıda bulunan tüm kamu kurum ve kuruluşlarına, basın mensuplarına ve kutlamalarda bizi yalnız bırakmayan tüm Samsun halkına şükranlarımı sunuyorum.”ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Samsun Valisi İbrahim ŞAHİN’den Teşekkür Mesajı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Samsun Valisi İbrahim ŞAHİN’den Teşekkür Mesajı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ