25.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Samsun Valisi Tekkeköy Karayolları Şefliğini Ziyaret Etti

  • 09 Temmuz 2017
  • 0 YORUM
  • 204 KEZ OKUNDU
Samsun Valisi Tekkeköy Karayolları Şefliğini Ziyaret Etti

Samsun Valisi Osman Kaymak, Karayolları 7. Bölge Müdürlüğü Tekkeköy Kontrol Şefliğini tarafından yürütülmekte olan farklı seviyeli kavşak köprüsünde incelemelerde bulundu.

Karayolları 7. Bölge Müdürü Kenan Keskin’den brifing alan Samsun Valisi, Samsun-Çarşamba Devlet Yolu Farklı Seviyeli Kavşak Köprüsünde incelemelerde bunarak, son çalışmalar hakkında bilgi aldı. Samsun Valisi Osman Kaymak, 7.5 ay gibi kısa sürede tamamlanan Samsun-Çarşamba Devlet Yolu Farklı Seviyeli Kavşak Köprüsü için Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç adına çalışmalarından dolayı Karayolları 7. Bölge Müdürü Kenan Keskin’e teşekkür etti.

Köprü çalışmalarını yerinde inceleyen Samsun Valisi, çalışma yapan işçilerle sohbet ederek eline mala alıp harç serdi.

İncelemelere ayrıca, Vali Yardımcısı Recep Yüksel ve Tekkeköy Belediye Başkan Yardımcıları Aydın Karmil ve Özkan Karakaya, kurum müdürleri katıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Samsun Valisi Tekkeköy Karayolları Şefliğini Ziyaret Etti başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Samsun Valisi Tekkeköy Karayolları Şefliğini Ziyaret Etti ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ