19.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Samsun Valisinden Avukatlar Günü Mesajı

  • 04 Nisan 2016
  • 0 YORUM
  • 264 KEZ OKUNDU
Samsun Valisinden Avukatlar Günü Mesajı

Samsun Valisi İbrahim Şahin 5 Nisan Avukatlar günü ile ilgili mesaj yayınladı.

Vali Şahin yaptığı açıklamada “Birey hak ve özgürlüklerinin savunulmasında, hakların korunması ve kullanılması noktasında önemli görevler üstlenen avukatlar, hukuk sisteminin ayrılmaz bir parçasıdır.

Hukukun üstünlüğünün muhafazası için emek sarf eden avukatlar, vatandaşlarımızın en önemli insani haklarından olan savunma haklarını da kullanabilmeleri için mesleklerini icra etmektedirler.

Toplumların huzurlu ve güvenli bir ortamda hayatlarını sürdürmelerinin temel şartlarından birisi de, adaletin sağlanmasıdır. Avukatlar, yüklendikleri görevleri bu görevin kutsallığına yakışır bir şekilde yerine getirmektedirler.

Kamu vicdanının ve adaletin sağlanması, toplumsal ilişkilerde karşılaşılan sorunların giderilmesi için, kurumlarımız ve vatandaşlarımız adına özveriyle görevlerini yerine getiren başta Samsun Barosu Avukatları olmak üzere, tüm avukatların ‘5 Nisan Avukatlar Günü’nü kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim.” ifadeleri yer aldı.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Samsun Valisinden Avukatlar Günü Mesajı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Samsun Valisinden Avukatlar Günü Mesajı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ