26.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Samsunspor Stadyumunda Çim Serme İşlemi Başladı

  • 15 Kasım 2016
  • 0 YORUM
  • 526 KEZ OKUNDU
Samsunspor Stadyumunda Çim Serme İşlemi Başladı

Tekkeköy’de yapımı devam eden Samsunspor Stadyumu’na ilk çim serimi yapıldı. İlk çim serme işlemine, Samsun Valisi İbrahim ŞAHİN, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet YAVUZ, Adalet Komisyonu Başkanı Kemal ALVER, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven ÖZYURT, Samsunspor Kulübü Başkanı Erkut TUTU, ve Samsunspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Samsun 19 Mayıs Stadyumu inşaatında sona doğru yaklaşıldığını belirten Vali Şahin İbrahim ŞAHİN yaptığı konuşmasında, “Samsun bu görkemli stada en kısa zaman içerisinde kavuşacak. Özellikle Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay KILIÇ Bey’e çok teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz Gençlik Hizmetleri ve Spor Genel Müdür Yardımcısı Dursun TÜRK bu gün aramızda, sembolik de olsa sahamızın ilk çimlerini seriyoruz. Çimlerimizin bir kısmı TIR’da ve yolda, diğer bir kısmı da gümrükten geçiyor. Bazıları da ulaştı. 2 ay sonra muhtemelen bu çimler bitmiş ve sahamız oynanır hale gelecek. Bir taraftan da eksik olan koltuklarımız tamamlanıyor. Bu stadın bir çok özelliği var. Stadımızda radyan ısıtma sistemi var. Buradaki bütün izleyicilerimiz ısınacak. Çimlerde de alttan ısıtma ve soğutma sistemi var. Bu çimler İtalya’dan geliyor. Stadımızın dış cephe kaplamaları bitmek üzere. Hepimizin temennisi Samsunspor’un Süper Lig’e çıkması ve maçlarını burada oynamasıdır. Ayrıca 2017 yılında İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları’nın açılışı var. Muhtemelen tören bu stadyumda olacak. Bu stadyum Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın, Gençlik ve Spor Bakanımızın, hükümet üyelerimizin, milletvekillerimizin, siyasetçilerin ve sporseverlerin keyifli anlar izleyeceği bir ortam olacak.” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Samsunspor Stadyumunda Çim Serme İşlemi Başladı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Samsunspor Stadyumunda Çim Serme İşlemi Başladı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ