20.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Samsunspor Yönetimi Destek Veren Başkanları Ziyaret Etti

  • 07 Nisan 2016
  • 0 YORUM
  • 348 KEZ OKUNDU
Samsunspor Yönetimi Destek Veren Başkanları Ziyaret Etti

Samsunspor Başkanı Erkurt TUTU, Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Belediye Başkanlarını ziyaret etti. Samsunspor heyeti, kulübe destek veren belediyelerin ziyaretlerine devam edeceğini belirterek Çarşamba ve Terme Belediyesine ziyarette bulundu.

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin DÜNDAR, Samsunspor’un hedefine ulaşmasındaki çabalarına her zaman katkı vereceklerini ifade etti.

Samsunspor’a destek vermeye devam edeceklerini belirten Terme Belediye Başkanı Şenol Kul “Samsunspor’un daha iyi yerlere gelmesi için her daim desteğimizi esirgemeyeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Samsunspor heyeti ziyaret edilen belediye başkanlarına Samsunspor’a yaptığı bu değerli katkıları için teşekkürlerini sunarak kendilerine hediye takdim etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Samsunspor Yönetimi Destek Veren Başkanları Ziyaret Etti başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Samsunspor Yönetimi Destek Veren Başkanları Ziyaret Etti ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ