25.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Samsunspor’dan Coşkun Zeren Açıklaması

  • 02 Ağustos 2017
  • 0 YORUM
  • 196 KEZ OKUNDU
Samsunspor’dan Coşkun Zeren Açıklaması

Sosyal medyada devam eden Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren’in istifası ile ilgili resmi internet sitesi üzerinden açıklama yayınlandı.

Resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada “Birlikte çalışmaktan mutlu olduğumuz dostumuz ve profesyonel olarak yönetim kurulumuzun görev aldığı tarihten bu yana Sportif Direktörümüz olan Sevgili Deniz Coşkun Zeren, 02 Ağustos 2017 tarihi itibarı ile kulübümüzdeki görevlerinden kendi isteği ile istifa ederek ayrılmışlardır.” ifadeleri kullanıldı.

Ayrıca istifanın gerekçesi ile ilgili Zeren’in kişisel işleri olduğu belirtilen açıklamada “Bu istifa, Sayın Zeren’in kişisel işlerini neden göstererek aldığı bir karardır. Almış olduğu karara saygı duymaktayız. Kendileri ile çalışmış olmaktan duyduğumuz memnuniyeti ifade ederken, kulübümüze verdiği katkıların oldukça değerli olduğunun altını çizerek belirtmeyi gerekli görmekteyiz” ifadeleri kullanıldı.

Bu açıklamanın ardından Samsunspor’un tecrübeli yönetici Coşkun Zeren’in yerini kiminle doldurulacağı merak edilmeye başlandı.

Tekkeköy Gündem – Tekkeköy Haber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Samsunspor’dan Coşkun Zeren Açıklaması başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Samsunspor’dan Coşkun Zeren Açıklaması ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ