24.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Samsunspor’dan Trabzonspor’a Teşekkür

  • 28 Mart 2016
  • 0 YORUM
  • 323 KEZ OKUNDU
Samsunspor’dan Trabzonspor’a Teşekkür

Samsunspor, Trabzonspor’un iki takım arasında dostluğun artması amacıyla oynanan maç ziyareti boyunca yaptıkları ve dostluğun gelişmesi için attığı adımlar için teşekkür etti.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sayın Muharrem Usta’nın kulübümüzü ziyareti ile başlayan dostluk süreci, 26 ve 27 Mart 2016 Cumartesi ve Pazar günleri Başkanımız Erkurt Tutu ve yönetim kurulu üyelerinin Trabzon’u ziyareti ile sürüdürüldü.

26 Mart Cumartesi günü Trabzonspor Basketbol takımının yaptığı karşılaşma, her iki takım yöneticileri ile birlikte izlendi. Devamında akşam yemeği daveti nedeni ile birlikte olunduğu sırada gerek Trabzonspor Başkanı Usta ve gerekse Samsunspor Başkanı Tutu tarafından karşılıklı olarak son derece güzel mesajların verildi ve iki takım yöneticilerinin de katıldığı bir birliktelik gerçekleşti.

27 Mart Pazar günü ise Hüseyin Avni Aker stadyumunda iki takım için bir milat yaşandı. Takımlarını her zaman ve her yerde sonuca bakmaksızın destekleyen her iki taraftar grupları, kale arkası tribününde tüm ülkemize örnek teşkil edecek görüntüler oluştu. Birlikte ve karışık olarak maçı izleyen iki takım taraftarları, her iki takıma da destek vererek çok önemli bir mesajın altına imza attı.

Samsunspor kulübüü Karadeniz’in bu önemli iki kentinin yaşadığı paylaşımlara sporu da ekledikleri için her iki takım taraftarlarına, nezaketleri ve güzel ev sahiplikleri için başta Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta olmak üzere tüm Trabzospor kulübüne teşekkür etti.

Sahada ezeli rekabetin, tribünlerde ve sosyal yaşamda ebedi dostluğun olacağı bir geleceği hazırlayanlara şükranlar sunuldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Samsunspor’dan Trabzonspor’a Teşekkür başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Samsunspor’dan Trabzonspor’a Teşekkür ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ