21.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Samsunspor’un Destek Kampanyasına 525 Kişi Katıldı

  • 16 Mart 2016
  • 0 YORUM
  • 341 KEZ OKUNDU
Samsunspor’un Destek Kampanyasına 525 Kişi Katıldı

Samsunspor’un 14 Mart’ta başlattığı SMS kampanyasına Samsunspor taraftarları destek vermeye başladı. Her Şey Samsunspor İçin sloganıyla başlayan destek kampanyası şuana kadar 525 kişi tarafından desteklendi.

Şuan için sadece Turkcell operatörü ile yapılan anlaşma ile destek verilebilen SMS kampanyası ile Kırmızı Beyazlı kulübe bağışta bulunmak isteyenlerin ”HER ŞEY SAMSUNSPOR İÇİN” içerikli yazıyı 1965’e mesaj olarak göndermeleri gerekmektedir. SMS kampanyasında 1 mesaj ücreti 5 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Konu ile ilgili Samsunspor resmi internet sitesinden yapılan açıklamada “”HER ŞEY SAMSUNSPOR İÇİN” SMS kampanyamıza gösterdiğiniz değerli katkılarınızla 525 sayısına ulaştık. Renklerimize gönül veren siz sevdalılarımızın artan desteğinden güç alıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Samsunspor’un Destek Kampanyasına 525 Kişi Katıldı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Samsunspor’un Destek Kampanyasına 525 Kişi Katıldı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ