25.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Samsun’un Yeni Valisi Belli Oldu

  • 21 Haziran 2017
  • 0 YORUM
  • 677 KEZ OKUNDU
Samsun’un Yeni Valisi Belli Oldu

Resmi Gazetenin bugünkü sayısında yayınlanan kararname ile Samsun’un da aralarında olduğu 40 ilin Valisi değişti.

Resmi Gazete’de yayınlanan Valiler Kararnamesi’yle Samsun Valisi İbrahim Şahin’in yerine ise Tunceli Valisi Osman Kaymak atandı. Samsun Valisi merkez valisi olarak görevlendirildi.

Samsun Valisi Osman Kaymak Kimdir?

1965 Bayburt Merkez Sancaktepe köyünde doğan Samsun Valisi Osman Kaymak 1991 yılında Kaymakamlık kursunu başarı ile bitirerek Kütahya İlinde yeni kurulan Pazarlar İlçesine kurucu kaymakam olarak atandı. 1993 yılında Erzurum İli Narman İlçe Kaymakamlığına, bu görevi tamamladıktan sonra da 1995 yılında Malatya İli Battalgazi İlçe Kaymakamlığına atandı. 1998 yılında Niğde Vali Yardımcılığına atandı. Gölcük depremi sonrası deprem yaralarını sarmak üzere oluşturulan Kocaeli Valiliği Kriz Merkezinde 6 ay süreyle; geçici görevlerde bulundu. 2003 yılında Suluova İlçe Kaymakamlığına, 2006 yılında Elmadağ Kaymakamlığına, 2008 yılında Eyüp Kaymakamlığı, 2013 yılında İzmit Kaymakamlığına atandı.

Tekkeköy Gündem

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Samsun’un Yeni Valisi Belli Oldu başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Samsun’un Yeni Valisi Belli Oldu ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ