25.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Şehit Uğur Birinci İçin Mevlid Okundu

  • 13 Mayıs 2017
  • 0 YORUM
  • 208 KEZ OKUNDU
Şehit Uğur Birinci İçin Mevlid Okundu

1 Temmuz 1993 Tarihinde Elazığ Palu’da bölücü kanlı terör örgütü PKK ile girdiği çatışmada şehid olan jandarma er Uğur BİRİNCİ için ailesi tarafından Canik Mevlanada Cami’de mevlid okutuldu. Mevlid programına, valilik temsilcileri, Siyasi Parti Temsilcileri, İl Garnizon Komutanı ve emniyet güçleri ve Ülkü Ocakları İl Başkanı, başta olmak üzere ve çok sayıda kişi katıldı.

Mevlid programı sonrasında konuşan Şehit’in kardeşi Paşa BİRİNCİ, ” Gelen tüm misafirlerimize teşekkür ederim. Abim bundan 24 yıl önce hain terör örgütü ile girdiği çatışmada kahramanca çarpışarak şehit düştü. Ailemiz bize vatan için ölmek şereftir diye öğretti. Hainler bilsinler dün abim yarın belki ben bu vatan için gerekirse ölmeye hazırız. ama bu vatandan vazgeçmeyiz.” dedi

Mevlid programı, okunan Kuran-ı Kerim’in ardından Şehit Jandarma Er Uğur BİRİNCİ ve bütün şehitlerimiz için yapılan dua ile sona erdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Şehit Uğur Birinci İçin Mevlid Okundu başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Şehit Uğur Birinci İçin Mevlid Okundu ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ