26.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Şensoy ‘Fındığın Değerinin Altında Satılması Kabul Edilemez’

  • 24 Eylül 2017
  • 0 YORUM
  • 199 KEZ OKUNDU
Şensoy ‘Fındığın Değerinin Altında Satılması Kabul Edilemez’

Saadet Partisi Samsun İl Başkanlığında gerçekleştirilen Saadet Partisi İl Divan Kurulu Toplantısı Genel Başkan Yardımcısı İsmail Akkiraz’în katılımı ile gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen toplantıya Saadet Partisi Tekkeköy İlçe Başkanı Avni Şensoy ve ilçe yönetim kurulu da katıldı.

Türkiye’nin güncel sorunlar ve sınır olduğumuz ülkelerde yaşanan olumsuz gelişmelerin değerlendirildiği toplantıda fındık fiyatları ve uygulanan politikalarla ilgili değerlendirmelerde bulunuldu. Divan kurulu toplantısında konuşma yapan Saadet Partisi Tekkeköy İlçe Başkanı Avni Şensoy “Bölgemizin geçim kaynağı olan fındık fiyatının değerinin altında satılmak zorunda kalınması ve devletin vatandaşı bir avuç fındık tüccarının vicdanına teslim etmesi kabul edilemez. Rahmetli Başbakan’ımız Necmettin Erbakan bir konuşmasında ‘Fındık Yahudi’nin bahçesinde yetişseydi bize ilaç niyetine eczanelerde satarlardı’ şeklinde çok doğru bir tesbiti var. Yetkililerin bir an önce fındığa gerekli müdahaleleri yapmalarını bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Saadet Partisi İl Divan kurulunda görüşülen konular hakkında üretilen çözümler basın aracılığı ile iktidara iletildi.

Tekkeköy Gündem

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Şensoy ‘Fındığın Değerinin Altında Satılması Kabul Edilemez’ başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Şensoy ‘Fındığın Değerinin Altında Satılması Kabul Edilemez’ ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ