25.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Tanıtım Günlerinde Tekkeköy Rüzgarı

  • 23 Eylül 2017
  • 0 YORUM
  • 168 KEZ OKUNDU
Tanıtım Günlerinde Tekkeköy Rüzgarı

İstanbul Yenikapı Miting Alanında SAMKON tarafından düzenlenen Samsun Tanıtım Günlerinde Tekkeköy Belediyesi de yerini aldı.

İstanbul Yenikapı Miting Alanında SAMKON tarafından düzenlenen Samsun Tanıtım Günleri kapsamında Tekkeköy Belediyesi hemşehrileriyle buluşmanın yanında ilçenin tarihi, turistlik ve doğal güzellikleri ile hizmetlerini ve projelerini tanıttı.

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) tarafından İstanbul Yenikapı Miting Alanında gerçekleştirilen Samsun Tanıtım Günleri başladı. Samsun’un tanıtılması ve İstanbul’da yaşayan Samsunluların buluşmasının, hasret gidermesinin amaçlandığı tanıtım günlerinde Tekkeköy Belediyesi ilçeyi adeta İstanbul’a taşıdı. İstanbul’da yaşayan yediden yetmişe tüm Samsunluların yoğun ilgi gösterdiği Tekkeköy Belediyesi standı Samsun Tanıtım Günleri süresince İstanbul Yenikapı Miting Alanında ziyarete açık olacak.

Togar “Hemşehrilerimiz ile hasret giderdik”

Tanıtım günleri etkinliği vasıtasıyla İstanbul’da yaşayan Samsunlular ile hasret giderme imkanı bulduklarını söyleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “İstanbul’da yüz binlerce Samsunlu hemşehrimiz yaşıyor. Tanıtım günleri vasıtasıyla Samsun’umuzun tüm ilçeleri bu alanda yerlerini aldılar. Herkes kendi ilçesini tanıtmaya çalışıyor. Samsun tarih, doğa, turizm, sanayi, kültür, tarım, hayvancılık her türlü değeri bünyesinde barındıran eşsiz bir şehir. Bizde Tekkeköy Belediyesi olarak açmış olduğumuz stant ile tarih, doğa, turizm, kültür ve sanayi kenti ilçemizin değerlerini tanıtıp hemşehrilerimiz ile buluşma fırsatı yakalıyoruz. İlçemizi tarihin doğduğu kent sloganıyla ülkemizde ve dünyanın dört bir yanında tanıtım faaliyetleri yürütüyoruz. Bu ve bu gibi tanıtım çalışmaları ilçelerin ve şehirlerin anlatılmasında en önemli faaliyetler arasında bulunuyor. Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON)Başkanı Sezgin Gümüş’e ve bu tanıtım günlerinin düzenlenmesinde emeği geçen herkese bizleri hemşehrilerimiz ile buluşturduğu ve ilçemizi tanıtma imkanı sunduğu için çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar tanıtım günleri alanında bulunan tüm stantları tek tek gezerek görevliler ve vatandaşlarla bol bol sohbet etti. Ayrıca tanıtım günlerindeki Tekkeköy stantını Tekkeköy Kaymakamı Günay Öztürk, muhtarlar ve iş adamları ziyaret etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tanıtım Günlerinde Tekkeköy Rüzgarı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tanıtım Günlerinde Tekkeköy Rüzgarı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ