24.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Tarihi Kentler Samsun’da Buluşuyor

  • 30 Mart 2016
  • 0 YORUM
  • 339 KEZ OKUNDU
Tarihi Kentler Samsun’da Buluşuyor

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde Tarihi Kentler Birliği üyesi (TKB) 200 Büyükşehir, İl ve ilçe Belediye başkanı Samsun’da bir araya geliyor. “Tarihi Kentler Birliği’nin geldiği noktada bölgesel dağılım ve yeni bir açılım olarak somut olmayan kültür mirası” temalı olarak düzenlenecek olan Samsun buluşması 1-2 Nisan 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Yönettikleri kentlerin tarihi ve kültürel birikimlerine sahip çıkarak tanıtımı ve gelişimine destek olan yaklaşık 200 kentin Büyükşehir, İl ve İlçe Belediye Başkanları’nı bir araya toplayacak olan ve Büyükşehir Belediyesi ile ÇEKÜL Vakfı’nın ev sahipliği ve organizasyonları ile gerçekleştirilecek olan büyük buluşma Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

TKB Samsun Buluşması’na, Katılımcı Belediye Başkanlarının yanı sıra Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, ÇEKÜL Vakfı Başkanı Prof. Dr. Metin Sözen ve ev sahibi olarak TKB Başkanı ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz katılacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tarihi Kentler Samsun’da Buluşuyor başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tarihi Kentler Samsun’da Buluşuyor ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ