24.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy Anaokulu Öğrencilerinden Örnek Hareket

  • 25 Mayıs 2017
  • 0 YORUM
  • 698 KEZ OKUNDU
Tekkeköy Anaokulu Öğrencilerinden Örnek Hareket

Tekkeköy Anaokulu öğrencileri ihtiyaç sahibi çocukların kullanabilmesi için oyuncaklarını ve Tekkeköy hayır çarşısına bağışladı.

Tekkeköy Anaokulu tarafından yılsonu etkinlikleri kapsamında ‘Sağlam Kafa Sağlam Vücutta Bulunur’ adlı program düzenlendi. Minik öğrenciler hazırladıkları gösterileri sergilerken hem eğlenip hemde ziyaretçilerin beğenilerini topladılar.

Tekkeköy Anaokulu tarafından düzenlenen programa Tekkeköy İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sadullah Kalaycı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yalçınkaya, Tekkeköy Belediye Başkan Yardımcısı Özkan Karakaya, okul müdürleri, şube müdürleri, öğretmenler ve veliler katıldı.

Anaokulu öğrencilerinin ‘Sağlam Kafa Sağlam Vücutta Bulunur’ adlı programındaki muhteşem gösterileri ve etkinliklerinin ardından öğrenciler kıyafetlerini ile oyuncaklarını, maddi durumu iyi olmayan arkadaşları da kullanabilsin diye Tekkeköy Belediyesi hayır çarşısına bağışladılar.

Tekkeköy Anaoku Bağış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tekkeköy Anaokulu Öğrencilerinden Örnek Hareket başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tekkeköy Anaokulu Öğrencilerinden Örnek Hareket ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ