25.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy Belediye Bülteni 4. Sayısı Çıktı

  • 05 Aralık 2016
  • 0 YORUM
  • 745 KEZ OKUNDU
Tekkeköy Belediye Bülteni 4. Sayısı Çıktı

Tekkeköy Belediyesi’nin yapmış olduğu hizmetleri, çalışmaları, projeleri ve faaliyetleri anlatan Tekkeköy Belediye Bültenin yeni sayısı yediden yetmişe herkesten büyük beğeni topladı.

Tekkeköy Belediyesi, yapmış olduğu hizmetleri, projeleri ve tüm çalışmalarını Belediye Bülteni ile vatandaşlarına duyurmaya devam ediyor. Tekkeköy Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü tarafından çıkartılan Tekkeköy Belediye Bültenin dördüncü sayısı ilçenin tamamında dağıtıldı. 56 sayfadan oluşan belediye bülteni sayfa yapısı ve içeriği ile okuyucudan tam not alırken ilçede önemli bilgi eksikliğini gidererek, halkın beğenisini kazandı.

Tekkeköy Belediyesi bülteni her yerde

İlçe halkına Belediye tarafından yapılan çalışmaları, projeleri ve hizmetleri anlatmak için belirli aralıklarla bülten çıkarttıklarını ifade eden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ‘‘Halkımız ile aramızda köprü kuran bilgi aktarımı sağlanmasında en büyük yardımcı faktörlerden biri olan bültenimiz ile ilçemizde yapmış olduğumuz çalışmaları, hizmetleri ve projelerin bazılarını sayfalarımızda sergiledik. Ayrıca sayfalar içerisine oluşturmuş olduğumuz kent rehberi ile ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızın resmi kurum ve kuruluşlara ulaşabileceği iletişim telefonları bültenimizde yer verdik. Bültenimizi ilçemizdeki kurum ve kuruluşlara, tüm iş yerlerine, esnafa, çay ocaklarına, kahvehanelere, vatandaşlarımıza dağıtarak yapmış olduğumuz hizmetlerden, projelerden, çalışmalardan halkımızı haberdar etmiş olduk. Bültenimizi temin etmek isteyen vatandaşlarımız, belediye hizmet binamızdan yada belediyeye ait birimlerden temin edebilecekleri gibi sanal ortamda Tekkeköy Belediyesi internet sitesinden inceleme imkanı da bulabilecekler’’ şeklinde konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tekkeköy Belediye Bülteni 4. Sayısı Çıktı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tekkeköy Belediye Bülteni 4. Sayısı Çıktı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ