18.04.2019 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy Belediyesi

ADRES
19 Mayıs Mahallesi Atatürk Bulvarı No:342 TEKKEKÖY / SAMSUN
TELEFON
444 51 55
FAKS
0 (362) 256 48 01
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

2009 yılında Samsun’un Büyükşehir olması ile Tekkeköy Belediyesi’nin faaliyet alanları da genişlemiştir. Daha önceden içerisinde 3 belde belediyesi daha bulunduran Tekkeköy Aşağıçinik, Büyüklü ve Kutlukent beldelerinin kaldırılması ile tek belediyeden yönetilmeye başlanmıştır.

Yaklaşık 50 bin nüfusa sahip olan Tekkeköy Belediyesi sahip olduğu Organize sanayi, İlkadım sanayi ve Örnek sanayi isimlerindeki büyük sanayilerle günlük 100 binin üstünde bireye hizmet vermektedir.

Toplam 19 birimi bünyesinde bulunduran belediye sahip olduğu araç filosu ile birlikte Samsun Büyükşehir Belediyesi ile koordineli bir şekilde ilçede hizmet vermeye devam etmektedir.

Tekkeköy Belediye Başkanı

2014 yerel seçimleri sonrasında Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar olmuştur. Tekkeköy’de önceki dönemde, mevcut Samsun milletvekili Hayati Tekin belediye başkanlığı yapmış bir önce dönem ise Galip Mustafa Yücel Tekkeköy Belediye başkanlığı yapmıştır.

Tekkeköy Belediyesi Nerede?

Uzun yıllar Tekkeköy meydanında Tekkeköy Hükümet Konağı yanındaki binada (şuanda Tekkeköy SGK olarak kullanılan) hizmet vermiştir. 2016 yılında Hasan Şevki Yücel Camii yanındaki binada hizmet vermeye başladıktan yaklaşık bir yıl sonra halen hizmet verdiği Tekkeköy Belediyesi yeni hizmet binasına taşınmıştır. Samsun Ordu karayolunun 15. km’sinde yer alan Tekkeköy Belediye binası Karadeniz’in en büyük alana kurulmuş belediye binası olma özelliğini taşımaktadır.

Tekkeköy Belediyesi Telefon Numarası

Tekkeköy belediyesi’ne 444 51 55 ve 0 (362) 256 03 24 numaralı telefonlar üzerinden veya info@tekkekoy.bel.tr mail adresinden ulaşabilmek mümkündür.

Tekkeköy Sosyal Tesisler

Tekkeköy Belediyesi bünyesinde Sevgi Tekkesi, Kutlukent Saklı Bahçe ve Tekkeköy Mağaralarındaki tesis müşterilerine cafe-lokanta sektöründe hizmet vermektedir. Ayrıca Belediye bünyesindeki Tekkeköy Belediye düğün salonu ve Kutlukent düğün salonu bir çok organizasyona ev sahipliği yapmaktadır.

Bu sayfa Tekkeköy’ün en güncel internet sitesi Tekkeköy Gündem tarafından bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Eklenmesini istediğiniz bilgileri iletişim bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca Tekkeköy Belediyesi Haberleri sayfasını da inceleyebilirsiniz.

Tekkeköy Belediyesi Tekkeköy Belediyesi Tekkeköy Belediyesi Tekkeköy Belediyesi
Tekkeköy Belediyesi
Tekkeköy Belediyesi
Tekkeköy Belediyesi
Tekkeköy Belediyesi

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
  • 09 Ağustos 2017
  • 0 YORUM
  • 383 KEZ OKUNDU
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ