24.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy Belediyesi Sağlık Çalışanlarını Unutmadı

  • 14 Mart 2016
  • 0 YORUM
  • 345 KEZ OKUNDU
Tekkeköy Belediyesi Sağlık Çalışanlarını Unutmadı

14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri kapsamında Tekkeköy’de görev yapan sağlık personeli Tekkeköy Belediye Başkan vekili Aydın Karmil tarafından ziyaret edildi. Tekkeköy’de görev yapan aile hekimi, doktor, hemşire, ebe ve sağlık çalışanlarına Tıp Bayramı dolayısıyla çiçek hediye edildi.

Sağlık Çalışanları Sağlıklı Yaşam İçin Elinden Geleni Yapmak

Gerçekleştirilen ziyaretler sırasında ufak bir konuşma yapan Tekkeköy Belediyesi Başkan vekili Aydın Karmil “İnsanoğlu birçok dertle sıkıntıyla imtihan edilir. Sağlığımızla da imtihan edildiğimiz gibi. Peygamber Efendimizin ‘Allah hiçbir hastalık indirmedi ki şifasını da indirmemiş olsun.’ Hadisini de unutmayarak, şifasını aramalıyız. Her geçen gün gelişen tıp ilmiyle kendilerini geliştiren doktorlarımız, gece gündüz demeden insan sağlığı için hizmet etmektedir. Sağlık alanında çalışanlar, insanların daha sağlıklı yaşaması için ellerinden gelen her şeyi yapmaktadır. Sağlıklı toplum olabilme yolunda vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanabilmeleri adına gece-gündüz demeden var gücüyle çalışan doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutlarım” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tekkeköy Belediyesi Sağlık Çalışanlarını Unutmadı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tekkeköy Belediyesi Sağlık Çalışanlarını Unutmadı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ