24.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy Belediyesi’nde Kiralık Araç Kalmayacak

  • 28 Mayıs 2016
  • 0 YORUM
  • 1.509 KEZ OKUNDU
Tekkeköy Belediyesi’nde Kiralık Araç Kalmayacak

Yıl sonuna kadar belediyede kiralık araç bırakmamak için çalışmalar yürüten Tekkeköy Belediyesi araç parkına bir adet binek otomobil, iki adet cenaze nakil aracı, bir adet çift kabin kamyonet ve iki adet panelvan otomobil kattı.

Yapılan çalışmalar doğrultusunda filosunu güçlendirmek istediklerini belirten Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar “Belediyemiz hizmetlerinin daha sağlıklı ve hızlı yürütülebilmesi maksadıyla filomuza yeni araç takviyesi yaptık. İlçemiz çok geniş bir coğrafyaya sahip. Kurumsallaşma çalışmalarımız kapsamında yeni birimlerin kurulması ile vatandaşlarımıza hizmetin en iyisini zamanında ulaştırabilmek maksadıyla araçlar önemli bir vasıta. Göreve geldiğimiz günden bu zamana kadar hibe araçlar dahil belediyemize 6 milyon liralık iş makinesi ve otomobil kazandırdık. Maksadımız tüm belediye hizmetlerimizi kendimize ait araçlarımız ile yürütebilmek. Yaz dönemindeki yoğun çalışmalar için belli aralıklarla kiralayabileceğimiz iş makineleri ve kamyonlar dışında kiralık araç çalıştırmamakta kararlıyız. İnşallah 2017 yılı başlarında Tekkeköy Belediyesinde kiralık otomobil ve kamyonet çalıştırmayacağız.”ifadelerini kullandı.

Samsun’un markası olarak doğan, Samsun’u ulusal ve uluslararası ticaret ile tüm dünyaya tanıtan Tozlu giyim firmasının Tekkeköy Belediyesine son teknoloji cenaze nakil aracı hibe ettiğini belirten Tekkeköy Belediye Başkanı “Hüseyin Tozlu Samsun’a ve Samsunspor’a sahip çıktığı gibi ilçemizi de sahiplendi. İlçemizde işyerinin olması hasebiyle aitlik duygusuyla haraket ederek Cenaze hizmetlerimizin daha hızlı yürütülmesi için Belediyemiz her türlü donanıma sahip soğutmalı, çift kabin cenaze nakil aracı bağışladı. Hayır severliğinin yanında Samsun’umuzu, ilçemizi sahiplenmesinden ve Belediyemize yapmış olduğu araç bağışından dolayı Hüseyin Tozlu kardeşime teşekkür ederim.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tekkeköy Belediyesi’nde Kiralık Araç Kalmayacak başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tekkeköy Belediyesi’nde Kiralık Araç Kalmayacak ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ