26.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy Belediye’sinden Kadınlara Özel Program

  • 08 Mart 2017
  • 0 YORUM
  • 909 KEZ OKUNDU
Tekkeköy Belediye’sinden Kadınlara Özel Program

Tekkeköy Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yılda kadınları unutmayarak ‘8 Mart Dünya Kadınlar Gününe’ özel bir dizi kutlama programı organize ettirdi.

Başkan Togar 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında ilk olarak Belediyede çalışan bayan personel ile kahvaltıda bir araya gelerek programlarına başladı. Ardından Tekkeköy Belediyesi Düğün Salonu’nda belediye tarafından düzenlenen ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ kutlama programına katıldı. Katılımın yoğun olduğu programda masaları tek tek dolaşan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ve eşi Yasemin Togar katılımcıların kadınlar gününü kutlayarak herkese çiçek takdim etti.

Belediye Personeli Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Saklı Bahçe tesislerinde düzenlenen kahvaltı programında Belediyede çalışan bayan personel ile bir araya gelen Başkan Togar, Belediye personelinin bir aile gibi hareket ettiğini ifade ederek, her zaman bu birlik ve beraberliğin devam etmesi temennilerini iletip, personelinin Kadınlar gününü kutladı.

Tekkeköy Belediyesinden ‘İslam’da Aile ve Kadının Yeri’ konulu konferans

Bwelediye düğün salonunda eğitimci Gülçin Süsün’ün ‘İslam’da Aile ve Kadının Yeri’ konulu konferansı ile kadınlar günü programları devam etti. Konferansın ardından günün anısına Tekkeköy Belediyesi tarafından hazırlanan hediyeler tüm katılımcı bayanlara dağıtılarak program son buldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tekkeköy Belediye’sinden Kadınlara Özel Program başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tekkeköy Belediye’sinden Kadınlara Özel Program ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ