25.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Tekkeköy Cumhurbaşkanını Miting Gibi Bir Kalabalıkla Uğurladı

  • 29 Mart 2017
  • 0 YORUM
  • 2.648 KEZ OKUNDU
Tekkeköy Cumhurbaşkanını Miting Gibi Bir Kalabalıkla Uğurladı

Toplu açılış töreni için Cumhuriyet Meydanında Samsun tarihinin en büyük ve en coşkulu kalabalığına hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geri dönüş yolunda Tekkeköy’de binlerce kişinin katıldığı miting gibi bir kalabalık ile havaalanına uğurlandı.

Toplu açılış töreni için Samsun’a gelen ve Cumhuriyet Meydanında vatandaşlara seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geri dönüş yolunda Tekkeköy Belediyesi yeni hizmet binası önünde toplanan coşkulu Tekkeköy halkı ve belediye personeli tarafından miting gibi bir kalabalıkla karşılanarak havaalanına uğurlandı.

Tekkeköy halkının Cumhurbaşkanına olan sevgisini bir kez daha gösterdiğini söyleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sevgisini göstermek isteyen ve Cumhurbaşkanımızı uğurlamak isteyen binlerce vatandaşımız ile belediye personelimiz ellerinde bayraklarıyla yeni belediye binamızın önüne toplandı. Havanın kararmasına rağmen saatlerce Cumhurbaşkanımızın geri dönüşünü bekleyen coşkulu vatandaşlarımız Cumhurbaşkanımızı taşıyan otobüsü görünce yola atlayarak Cumhurbaşkanımızı uğurlamak istedi. Konvoyun durdurulmasıyla reisi ile bir araya gelen binlerce Tekkeköylü 16 Nisanda Ülkenin kaderini değiştirecek başkanıyla kucaklaştı. Tekkeköy halkı her zaman üstüne düşeni yerine getirmesini bilmiştir. Türkiye’nin ilk seçilmiş Cumhurbaşkanını uğurlamak için toplanan coşkulu kalabalık ‘EVET’ sesleri ile reisinin yanında olduğunu bir kez daha gösterdi. Ardından Cumhurbaşkanımız otobüsüne bizleri alarak tarafımızdan hazırlanan hediyeleri ve çiçeğimizi kabul etti. Programları nedeniyle çok fazla duramayan Cumhurbaşkanımız ilçe halkımızı selamlamasının ardından vatandaşlarımızın ve belediye personelimizin sevgi gösterileri ve tezahüratları eşliğinde uğurlandı.” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Tekkeköy Cumhurbaşkanını Miting Gibi Bir Kalabalıkla Uğurladı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Tekkeköy Cumhurbaşkanını Miting Gibi Bir Kalabalıkla Uğurladı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ